Menu

Chytrá domácnost a její automatizace


Automatizace domácnosti je čím dál více oblíbená. Systém TaHoma® je určen pro inteligentní bydlení. Pohodlný a bezpečný domov tak budete mít pod kontrolou. Zjednodušíte si svůj život a můžete tak pohodlně ovládat žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, závlahový systém, dveře, brány, branky i vrata od garáže. Chytrá domácnost propojí vše do jednoho celku a vy jen ovládáte svou digitální domácnost doslova odkudkoli. Velice snadná instalace na klíč, bez nutnosti jakkoliv přizpůsobovat projekt domu a bez zbytečných stavebních prací navíc. Systém TaHoma Premium vám na klíč nainstalují naši vyškolení odborníci.

TaHoma®

TaHoma® je inteligentní systém řešení, který vám umožní ovládat propojené vybavení vašeho domova. Je to velmi dobrý společník a pomocník, který vám neustále šetří práci a pomáhá v každodenním řízení vašeho propojeného vybavení v domácnosti. Ať už jde o světla, vchody i okna, alarm, topení či závlahu, vše lze ovládat z domova i z dovolené nebo pracovní cesty pomocí mobilních zařízení anebo počítače.

Ovládání odkudkoli

Můžete použít ovladač, svůj smartphone, tablet nebo počítač. To vše vám postačí k tomu, abyste svůj dům mohli ovládat opravdu odkudkoli na světě. Vždy tak máte přehled, ať jste kdekoli. Velmi snadno zjistíte, co se v danou chvíli děje ve vašem domě a zda jsou všechny dveře zavřeny. Pokud tento systém zaznamená stav ohrožení, například v podobě požáru nebo vloupání, zcela neprodleně vás informuje, abyste mohli pružně reagovat.

Snadná rozšiřitelnost a dlouhá záruka

Díky bezdrátové technologii io-homecontrol® jsou následně jednotlivá zařízení dodávána a do systému snadno připojena. Nejsou vyžadovány žádné zbytečné zásahy do zdiva a s nimi ani žádné související opravy. Přívětivá je i 5 let záruka. Domácí automatizace je tak dotažená k dokonalosti a TaHoma Premium vám dává patřičné pohodlí, bezpečí i úsporu energie. Pohodlí chytrého domu vám zaručí příjemné teplo, když se vracíte domů, tlumené světlo na večer a automatické zavírání brány, jakmile třeba odjedete do kanceláře. Chytrý dům se systémem TaHoma Premium efektivně pečuje o váš komfort a pohodlí.

automatizace domácnosti

Bezpečí a ochrana před vloupáním

TaHoma Premium je totiž vždycky doma, když vy tam zrovna nejste. Automaticky umí rozsvítit světla a spouštět stínění, simulovat vaši přítomnost a odrazovat zloděje. Kamery, detektory a čidla vás dovedou upozornit na jakoukoli událost. Máte tak dokonalý přehled o svém domově i na cestách.

Ušetřete na nákladech

Vestavěné senzory samostatně ovládají veškeré instalované stínící prvky podle dané intenzity slunečního záření a současně tak velmi účinně a efektivně regulují teplotu uvnitř vašeho domu. V létě pak udrží teplo venku a v zimě jej nepustí ven a zůstane uvnitř. Vy tak ušetříte nemalé částky za energii, topení nebo za klimatizaci.

Produkty Somfy Box a TaHoma® Box

Somfy Box lze pořídit ve specializovaném obchodě a sami jej můžete nainstalovat. Podporuje technologii RTS radio a komunikuje pak s propojeným zařízením přímo z vašeho domova. TaHoma® Box je možné pořídit pouze u techniků certifikovaných společností Somfy a ti jej namontují za vás. Podporuje technologii io-control a propojené vybavení řídí nejen z domova, ale i na cestách prostřednictvím vašich mobilních zařízení anebo počítače. K užívání produktů TaHoma® je třeba internet, který poslouží k registraci, propojení vybavení, konfiguraci účtu a dálkovému ovládání zařízení.

Profesionální technik a montáž

K instalaci TaHoma® a instalaci TaHoma® Box je nutné vyhledat profesionála. Systém vám nainstalujeme, poskytneme vám nezbytnou asistenci a doporučíme vám nejvhodnější nastavení podle momentálních a budoucích potřeb. Získáte záruku dokonalé implementace a kontakt pro navazující služby spojené se servisem a údržbou. Dostanete zaškolení, rady, jak zařízení používat i vylepšit, třeba o nové vybavení a funkce automatizace domácnosti.

Chytrá domácnost

Výhody produktů TaHoma®

Na rozdíl od jiných značek různých telekomunikačních operátorů a nových společností na trhu, je systém TaHoma® možné propojit s velkým množstvím motorizovaného vybavení vytvořeného Somfy. Společnost Somfy disponuje širokou nabídkou vybavení s prověřenými a testovanými dovednostmi právě v oblasti automatizace domova. Vybavení s označením TaHoma® Compatible, zahrnující osvětlení, zvuk, obraz či propojené předměty, spolupracovaly přední značky pohybující se v oblasti péče o domov. Velký výběr, vysoká úroveň kompatibility i bezpečnost, to vše v sobě tento systém zahrnuje.

Cenová dostupnost

Chytrá domácnost je v současné době snadně instalovatelná a cenově dostupná. Je flexibilní a dá se navrhnout na míru. Můžete začít s propojováním svého domova nejprve roletami, přidat garážová vrata a až bude hotové osvětlení, přidat i to. Rozpočet k propojení domova zahrnuje pár set Euro a za ten komfort, možnost být informován odkudkoliv a mít pocit zabezpečení, to rozhodně stojí.

Výpadek elektřiny

V tomto případě buďte zcela bez obav. Kontrolu převezme GSM modul vybavený baterií o výdrži až 3 měsíce. Budete i nadále dopodrobna informováni o všech potížích týkajících se každé části vašeho vybavení včetně požáru či vniknutí do vašeho domova i v době výpadku elektřiny.

Domácí mazlíčci a TaHoma®

TaHoma® si hravě poradí i se zvířaty pohybujícími se v domě a kolem něj. Obsahuje 3 typy detektorů s různými úrovněmi detekce a vše je umístěno tak, aby se vaši domácí mazlíčci mohli volně pohybovat v domě i v okolí bez jakéhokoliv vlivu na činnost TaHoma®.

 

Ochrana osobních údajů a bezpečností systém TaHoma®

Ochrana osobních údajů klientů je zajištěna. Servery jsou vysoce zabezpečené a Společnost Somfy se zavazuje k ochraně údajů všech zákazníků v souladu s přísnými pravidly bezpečnosti a důvěrnosti. TaHoma® je vyráběna v celosvětové centrále ve Francii, což je zárukou kvality a know-how ve všech oblastech. Princip io-control technologie se řadí mezi ty nejbezpečnější na trhu. Všechny příkazy od ovládání k připojenému zařízení jsou zakódovány tak, aby byly vždy unikátní pro každou jednotlivou TaHomu®. Zabezpečení těchto systémů je na úrovni bankovních systémů. Máte tedy jistotu, že se do vašeho systému automatizace domácnosti nedostane nikdo nepovolaný. Systém TaHoma® je certifikován lídrem na poli zabezpečení v podobě SySS Gmbh.

Nevíte, jak využít automatizaci domácnosti u vás doma? Kontaktujte nás a my vám navrhneme řešení přímo na míru.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt