Menu

Venkovní roletyVenkovní roletyVenkovní rolety do okna se skládají z roletového pancíře, který je tvořen spojenými hliníkovými lamelami. Pancíř se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Venkovní rolety je možné ovládat ručně, nebo pomocí elektromotorku.

Výhody venkovních rolet

Předokenní rolety jsou jedním z nejlepších a nejefektivnějších způsobů venkovního stínění rodinných domů či bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Rolety dále snižují hlučnost z okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Pomocí venkovních rolet vás okolí, ve kterém bydlíte, nebude rušit při práci a zajistí Vám i Vašim dětem dokonale klidný spánek.

Velikou výhodou venkovních rolet je zvýšení bezpečnosti Vašeho domu. Roletu je možné opatřit závěsy, které ve spojení s motorickým ovládáním zabraňují nadzvednutí pancíře. Představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání.

Instalace venkovních rolet

Pokud chcete předokenní rolety dodatečně doinstalovat do oken, jsou pro Vás vhodné rolety k této dodatečné montáži přímo určené. V případě, že teprve stavbu plánujete nebo budete provádět rozsáhleší rekonstrukci, využijte rolet se zaomítacím kaslíkem.

Vzorník

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt