Menu

Venkovní roletyVenkovní okenní rolety

Venkovní rolety do okna se skládají z roletového pancíře, který je tvořen spojenými hliníkovými lamelami. Pancíř se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Venkovní roletu je možné ovládat ručně, nebo pomocí elektromotorku. Předokenní rolety jsou jedním z nejlepších a nejefektivnějších způsobů venkovního stínění rodinných domů, bytů i kanceláří.

venkovní rolety

Výhody venkovních rolet

uplne zatemneni a ochrana proti slunciOchrana proti slunci a tepelná úspora

Předokenní rolety lze využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Ochrana soukromí a majetkuOchrana soukromí a majetku

Velikou výhodou venkovních rolet je zvýšení bezpečnosti vašeho domu. Roletu je možné opatřit závěsy, které ve spojení s motorickým ovládáním zabraňují nadzvednutí pancíře. Představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání.

snížení hlukuSnížení hluku

Rolety také snižují hlučnost z okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Pomocí venkovních rolet vás okolí, ve kterém bydlíte, nebude rušit při práci a zajistí Vám i Vašim dětem dokonale klidný spánek.

delší životnost okenDelší životnost oken

Předokenní rolety jsou pevné, velmi bytelné a pomáhají při zaizolování objektu. Zloději je jen tak nepřekonají a jejich přítomnost prodlouží životnost samotných oken. Předokenní rolety se hodí zejména k hliníkovým oknům, které díky kovu hůře izolují. Používají se i na dřevěná a plastová okna, kdy omezí jejich vystavení povětrnostním vlivům i silnému slunečnímu záření. Kromě úspor za energie navíc prodlouží životnost okenních rámů. Proto je dobré pořídit si roletu i na střešní okna.

jednoduché ovládáníJednoduché ovládání

Ovládání oken pomocí elektromotoru je velmi snadné. Rolety navíc můžete ovládat i z pohodlí chytrého telefonu. Jednoduše na dálkovém ovladači zmáčknete tlačítko a nastavíte předokenní rolety do polohy, kterou zrovna potřebujete. Existuje i časovač, jehož prostřednictvím se lamely samy ovládají a lze je také programovat pomocí čidla pro reakci na počasí. V nabídce máme i možnost ovládat rolety manuálně.

Barevné odstíny rolet

Vzorník

Instalace předokenních rolet

Pokud chcete předokenní rolety dodatečně doinstalovat do oken, jsou pro vás vhodné rolety k dodatečné montáži přímo určené. V případě, že teprve stavbu plánujete nebo budete provádět rozsáhlejší rekonstrukci, využijte rolet se zaomítacím kaslíkem.

Možnosti ovládání rolet

ruční ovládáníRuční

Ručně ovládané rolety nejčastěji vybavujeme šňurovým a popruhovým navijákem, případně pak i klikou s převodovkou.

jednoduché ovládáníMobilní

Rolety mají elektrický motor, který je možné ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Můžete tak své rolety ovládat i z práce nebo dovolené. Rolety lze napojit i na systém chytré domácnosti.

ovládání vypínačemVypínačem

Rolety jsou poháněné elektro motorem, který ovládáte pomocí vypínače.

ovládání ovladačemOvladačem

Opět jsou rolety poháněné elektrickým motorem. Ovládáte je pomocí dálkového ovladače, podobně jako třeba televizi.

Cena venkovních rolet ?

Cena venkovní rolety se odvíjí od několika hlavních parametrů – Velikost, provedení instalace a způsobu ovládání. Záleží tak, jakou specifikaci rolet preferujete. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci stránky.

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na předokenní rolety.

Záruka 5 let na elektropohony Somfy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

 1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
 2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
 3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
 4. V případě souhlasu zadáme rolety obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
 5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou rolet. 

Fotografie venkovních rolet

Mohlo by vás zajímat

 

Co o nás říkají zákazníci?

„V březnu jsme si objednali od firmy Louver venkovní rolety. Zhruba do měsíce již byly namontované na oknech. Technici provedli rychlou a kvalitní montáž. Vaši firmu budu doporučovat dále.“

Petr Pařík, Praha 4

„Dobrý den, pane Beneši děkuji vám za rychlou a bezproblémovou montáž předokenních rolet. Ovládání na tlačítko je opravdu skvělé.“

František Berka, Kladno

  Zaujal vás tento produkt?

  Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


  Hledání na webu

  Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
  naše vyhledávání.

  Kontakt