Menu

Výsuvné venkovní markýzyVýsuvné venkovní markýzyVýsuvné markýzy jsou ideálním řešením pro docílení příjemného zastínění exteriérů jako jsou terasy nebo balkóny. Prožijte parné letní dny na balkoně či terase, v příjemném stínu pod našimi markýzami. Venkovní markýzy na terasu a balkon Vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm.

Naše nabídka zahrnuje různé typy, ze kterých si můžete vybrat markýzu přesně podle Vašich představ a potřeb. Markýzu Vám vyrobíme přesně na míru, kdy si určíte nejenom rozměry markýzy, ale také barvu konstrukce, látku a způsob ovládání.

Otevřené markýzy jsou nejjednoduším, ale také nejlevnějším řešením. V zataženém stavu je celá mechanická část markýzy, včetně látky, vidět a je tak neustále vystavována okolním vlivům. To řeší konstrukční řešení markýz se stříškou, kdy je celá mechanika skryta. Nejdokonalejším řešením jsou markýzy kazetové, které po zasunutí vytvoří designově pěknou a před okolními vlivy zcela chráněnou kazetu.

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme s vhodným řešením.

Vzorník

 

 

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt