Menu

Látkové roletyLátkové roletyLátkové rolety do oken  (též zvané textilní rolety) jsou stále populárním systém vnitřního zastínění. Díky jednoduchosti, nadčasovosti a velkému výběru roletových tkanin patří tyto interiérové rolety mezi oblíbené způsoby zastínění.

Roleta již není jen funkční prvek, ale také dekorace a designový doplněk, který lze přizpůsobit jakémukoliv interiéru dokonce až do té míry, že Vám vyhotovíme roletu s vlastním potiskem. To může být vhodné např. pro společnostni, které chtějí jasně brandovat své kanceláře, pobočky, stánky, recepce, atd.

Standardní plastový navíjecí mechanismus lze nahradit designovým mechanismem  v kovovém provedení či roletu doplnit o kazetu, ve které je látka dokonale skryta.

Pohodlné ovládání je v dnešní době zajištěno nejen klasickým řetízkem na straně rolety. Např. u typu rolet Nanorollo je ovládání zajištěno pomocí posouvání samotných kazet, ve kterých je textilní roleta navinuta. Dalším způsobem ovládání může být pružina, elektromotor Somfy nebo bateriový elektromotor Qmotion, který je používáj u rolet Enero.

Látkových rolet je na trhu nepřeberné množství a proto může být pro zákazníka těžké si z takto rozsáhlé nabídky vybrat. V takovém případě nás kontaktujte a naši odborníci Vám s výběrem rádi pomohou.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt