Menu

Záclonové žaluzieZáclonové žaluzie

Záclonová žaluzie vznikla spojením dvou prvků, záclony a stínicího prvku. Jedná se o dokonalé spojení látkové horizontální žaluzie a jemné záclony. Toto spojení tak vytváří harmonicky fungující celek, který je nejen funkční, ale vzhledově velmi estetický.

zaclonove zaluzie

Stejně jako horizontální a vertikální žaluzie, má záclonová žaluzie jednotlivé lamely, kterými lze otáčet a tím regulovat propustnost světla. Navíc je kolem jednotlivých lamel připevněna záclona, která tvoří z celého systému jednotný celek, tedy záclonovou žaluzii.

Velkou výhodou těchto systémů je, že jedním výrobkem vyřešíte dva problémy. Přistínění na den, kdy přes záclonu projde světlo do interiéru a současně máte možnost výhledu ven. Ale i možnost zatemnění na noc. Natočením lamel jednoduše docílíte požadovaného soukromí i ve večerních hodinách, kdy uvnitř rozsvítíte.

Systém Silhouette

Unikátní technologie výroby umožňuje systému Silhouette nabídnout uživateli funkci horizontální žaluzie, kdy je možné látkové lamely s nízkou propustností naklápět a plynule tak regulovat světlo v místnosti.

Lamely jsou napařeny na jemné záclonové tkanině, která výrazně dotváří a umocňuje luxusní vzhled. Současně tato záclonová žaluzie funguje v poloze otevřených lamel, jako elegantní a moderní záclona. Součástí výrobku Silhouette je kompaktní kazeta, do které je možné látku zcela zatáhnout.

Silhouette je tvořena kombinací 3 tkanin. Prostřední neprůhledná látka tvoří funkci horizontální lamely. Ta je umístěna mezi dvěma záclonovými látkami. Luxusní vzhled Silhouette je podtržen horní hliníkovou kazetou.

Záclonové žaluzie Silhouette můžete mít z mnoha krásných látek. Každá látka má svůj vlastní charakter a je k dispozici v mnoha barvách. Měkké bílé tóny, příjemné moderní odstíny šedé nebo přirozené, zemité tóny. Všechny jsou dokonalým doplňkem ke klasickému i modernímu interiéru.

Výhody záclonových žaluzií

Silhouette dělá čest svému jménu, protože ji nelze spoutat do pevného tvaru. Naopak je extrémně variabilní. S ní prostě nic není nemožné. Vše od tlumeného pohledu směrem ven až po ochranu soukromí před zvědavými pohledy. Silhouette tak tvoří moderní protipól ke klasickému záclonovému závěsu a propůjčuje každému prostoru zvláštní eleganci.

ZACLONA ZAVESZáclona a závěs v jednom

Záclonové žaluzie Silhouette, to je záclona a závěs v jednom. Oceníte plynulé nastavení výhledu a prostupu světla. Závěsové pruhy lamel mohou být ve třech různých šířkách, 50, 75 nebo 100 mm.

HORNI KAZETA Z HLINIKUHorní kazeta je z hliníku

Horní kazeta žaluzie je z extrudovaného hliníku, má rozměr 74 x 78 mm a lze objednat v eloxovaném, stříbrném provedení, popřípadě lakovanou do bílé barvy. Její výroba probíhá s milimetrovou přesností na míru. K tomu máte 5 let záruky.

regulace svetlaEfektivní regulace světla a výhledu

Dokonalá ochrana před zvědavými pohledy zvenčí, před oslněním, plynulá regulace světla, možnost zatemnění i výhledu v dolní koncové poloze. Při otevřených lamelách pustíte do místnosti krásné tlumené světlo a máte neomezený výhled ven. Zároveň omezíte působení UV záření.

stineni pro velke plochyVhodné pro velké plochy

Záclonové žaluzie Silhouette jsou vhodné na pravoúhlá okna, velká okna, velké prosklené plochy i prosklená průčelí. Maximální rozměry žaluzie Silhouette jsou 290 x 295 cm.

velky vyber latekVelký výběr látek a barev

Kvalitní textilie lze dodat v mnoha barevných nuancích. Uzavřené lamely látkové žaluzie Silhouette dávají skvělý pocit soukromí a současně propouštějí do pokoje dostatek světla. Když záclonové žaluzie zavřete, snížíte množství tepla proudícího do místnosti až o 25 % díky speciálním ochranným látkám, které odrážejí sluneční paprsky.

Možnosti ovládání

ruční ovládáníRuční

Ovládání je možné manuálně, pomocí provázku, řetízku nebo pomocí tyčky.

ovládání vypínačemVypínačem

Volitelně je možné i ovládání s elektrickým pohonem, pomocí tlačítka neboli vypínače.

ovládání ovladačemOvladačem

Jako ovládání je i možnost motorového pohonu s dálkovým ovládáním pomocí dálkového ovladače.

Orientační cena záclonových žaluzií

Cena zastínění pomocí záclonových žaluzií se odvíjí od několika hlavních parametrů: Velikost, barva a způsob ovládání. Záleží tak, jakou specifikaci záclonových žaluzií preferujete. Níže jsme pro vás připravili orientační ceník, který vám pomůže vytvořit si představu. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci stránky.

Záclonové žaluzie o rozměru 100×150 cm Cena (včetně DPH)
Silhouette s ručním ovládáním 7600 Kč

Jedná se o reprezentativní příklad. Pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Cena je uvedená bez montáže.

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na záclonové žaluzie.

Záruka 5 let na elektropohony Somfy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

 1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
 2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
 3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
 4. V případě souhlasu zadáme rolety obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
 5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou žaluzií.

Fotogalerie záclonových žaluzií

  Zaujal vás tento produkt?

  Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


  Hledání na webu

  Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
  naše vyhledávání.

  Kontakt

  • Vikova 1
   140 00 Praha 4

   Návštěva showroomu je možná po předchozí telefonické domluvě.
  • +420 737 113 867
  • info@louver.cz