Menu

Záclonové žaluzieZáclonové žaluzieZáclonová žaluzie vznikla spojení dvou prvků, záclony a stínicího prvku. Toto spojení tak vytváří harmonicky fungující celek, který je nejen funkční ale vzhledově velmi estetický.

Stejně jako horizontální a vertikální žaluzie, má záclonová žaluzie jednotlivé lamely, kterými lze otáčet a tím regulovat propustnost světla. Navíc je kolem jednotlivých lamel připevněna záclona, která tvoří z celého systému jednotný celek – záclonovou žaluzii.

Klasickým zástupcem záclonových žaluzií, které využívají vertikální systém jsou žaluzie Harmony. Naopak kombinací horizontální žaluzie a záclony je systém Silhouette.

Velkou výhodou těchto systémů je fakt, že jedním výrobkem vyřešíte dva problémy. Přistínění na den, kdy přes záclonu jde světlo do interiéru a máte možnost výhledu ven a zatemnění na noc. Natočením lamel si jednoduše docílíte požadovaného soukromí i ve večerních hodinách kdy uvnitř rozsvítíte.

V případě jakéhokoliv dotazu nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat a případně využijte naší nabídky bezplatného zaměření před samotnou realizací projektu.

 

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt