Menu

Jak prát a čistit plisé žaluzie?Plisé žaluzie ze speciální, plisované látky jsou k dispozici ve více než 400 odstínech. Snadno je sladíte do barev v interiéru. Kombinace dvou látek pro zastínění s názvem Den a Noc skvěle kombinuje transparentní látku imitující záclonu a zatemňující látku pro zastínění v noci.

Plisé má na textilii uměle vytvořené záhyby do tvaru harmoniky. U provedení duette tvoří strukturu včelí plástve. Ta díky vzduchovým komorám mezi pruhy látky zvyšuje svou izolační schopnost a ovlivňuje možnost filtrace světla. Oslňující denní světlo je pak příjemně měkké. Plisé žaluzie jsou jedním z nejuniverzálnějších typům zastínění s velkým množstvím praktických výhod.

plisé

Postup při praní plisé žaluzií

Profily a technika jsou u plisé žaluzií bezúdržbové. Plisé žaluzie lze pohodlně vyprat.

Vyjmutí plisé z vody

Věšení a schnutí plisé

Plisé se dokonale přizpůsobí všem tvarům okna. Hodí se na trojúhelníková, víceúhelníková, šikmá, oválná i kulatá okna. Plisé žaluzie lze ovládat nezávisle z obou stran, se shora i zdola a zastínit jen tu část okna, kterou v dané chvíli potřebujete. Podívat se můžete i na správné čištění závěsů. Pokud na oknech kombinujete formu vnitřního stínění, velmi důležitá je i údržba venkovních rolet.


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt