Menu

Jak vybrat výsuvnou markýzu?Pokud právě přemýšlíte, jak se chránit před sluncem a jakou si pořídit venkovní markýzu, zkusíme vám poradit.

Vhodným typem jsou výsuvné markýzy na zastínění teras a balkónů. Parné letní dny na balkoně či terase prožijete v příjemném stínu. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky a díky speciální povrchové úpravě i před mírným deštěm. Na míru si lze nechat vyrobit markýzu podle velikosti, barvy konstrukce, látky i způsobu ovládání. Otevřené markýzy jsou snadné a levné řešení. V zataženém stavu je mechanická část markýzy včetně látky vystavována okolním vlivům. To řeší skryté konstrukční řešení markýz se stříškou. Nejdokonalejším řešením jsou markýzy kazetové.

venkovní výsuvná markýza

 

Otevřené markýzy a markýzy se stříškou

Cenově dostupné provedení venkovních výsuvných markýz. V zataženém stavu má otevřená markýza viditelná ramena i látku. Používá se tam, kde je krytí zajištěno přesahem střechy. Látky jsou kvalitní a s antistatickou povrchovou úpravou, přesto se po létech bez krytí látka zašpiní a barvy vyblednou. Pokud markýza krytí mít nebude, zvolte markýzu se stříškou nebo kazetovou markýzu. Venkovní výsuvná markýza se stříškou má ochrannou stříšku zajišťující krytí markýzy v zataženém stavu. Ta chrání látku před deštěm i sněhem. Můžete si vybrat design, lakování konstrukce, barvu potahu i způsob ovládání. Ovládání je v obou případech možné pomocí kliky nebo elektromotorem Somfy.

venkovni markyza se striskou

Kazetové markýzy

Právě kazetová markýza má jedinečné konstrukční řešení. Je vybavena kastlíkem, který v zatažené poloze ochrání potah i všechny díly konstrukce proti vnějším vlivům, jako je déšť, sníh a nečistoty. Kazeta je vyrobena z kvalitních materiálů s dlouhou životností a lze ji nalakovat do jakékoli barvy. Tím ji můžete sladit se vhledem budovy. Kazetové markýzy mohou to být kulaté i hranaté, v designovém provedení. Markýzu lze doplnit o světelnou lištu nebo topný panel. Můžete ji využít i v chladnějších dnech. Ovládání je možné pomocí kliky i elektromotoru Somfy, ke kterému lze připojit povětrnostní čidlo, které vaši markýzu ochrání před poškozením.

Užijte si pohodovou relaxaci pod venkovní markýzou! Kontaktujte nás a my vám poradíme s výběrem. Pro cenovou nabídku uveďte prosím rozměry markýzy.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt