Menu

Koordinuj.czlogo

 

 

 

Stali jsme se součástí nového projektu Koordinuj.cz.

Projekt Koordinuj.cz vznikl jako portál pro studenty vysokých a středních škol a nejen jich, kde si budou moci lehce dohled potřebné informace potřebné pro doplnění vzdělání v plné šíři uživatelské dostupnosti.

 

Projekt Koordinuj.cz:

Projekt Koordinuj.cz je tak trochu jiný stavební web. Je postaven na jednoduchém předání informací pro uživatele napříč spektrem všech účastníků výstavby či provozu staveb.
Je to informační projekt, který řeší jednotlivé stavební procesy od přípravy stavby až po její demolici. Spolupracující firmy, zde prezentují své postupy, technologie, které jsou doplněny o produktové linky. Produktové linky slouží k dalšímu doplnění prezentovaného materiálu o navazující firmy.

 

ČVUT v Praze, FSv:

Fakulta stavební jako součást ČVUT v Praze podpořila na samém začátku portál koordinuj.cz, jako potenciální zdroj pro doplnění vzdělání v plné šíři uživatelské dostupnosti. Garance doc. Ing. Pavla Svobody, CSc., jako zástupce Fakulty stavební z katedry technologie staveb, pomáhá držet nutný kvalitativní standard portálu koordinuj.cz, což je hlavním cílem portálu. Portál nechce být prodejním oknem směrem k uživatelům, ale pomůckou pro doplnění možných zdrojů vzdělávání studentů vysokých, tak i středních škol, ale nejen jich. Cílem portálu je přiblížit realizaci staveb formou videí, protože přímá praxe studentů během studia ve formě exkurzí či brigád, nemůže v plné šíři postihnout problematiku realizace staveb včetně jejich přípravy. Portál má za cíl též vhodnou formou navázat i na stavební údržbu staveb.


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt