Menu

Markýzy


Jednotlivé druhy markýz

Venkovní zastínění exteriérů je díky své funkčnosti jedno z nejúčinnějších typů zastínění. Oceníte i jeho moderní vzhled. V nabídce je mnoho druhů zastínění. Lze je instalovat na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely a jiné komerční využití. Zajišťuje soukromí a omezí prostup tepla či zimy do interiéru.

Výsuvné venkovní markýzy

Venkovní výsuvné markýzy představují ideální řešení pro příjemné zastínění exteriérů v podobě teras i balkónů. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky a díky speciální povrchové úpravě i před mírným deštěm. Markýzu lze vyrobit přímo na míru, podle rozměrů, zvolené barvy konstrukce, vhodné látky i způsobu ovládání.

Košové markýzy

Košové markýzy neboli korbové markýzy jsou krycí clonou proti dešti i reklamním poutačem pro restaurace, hotely, bary, noční kluby i obchody. Mohou mít různý tvar v podobě stříšky či členitých tunelů. Plášť tvoří klasické markýzové látky nebo vrstvené PVC s delší životností. Hliníková konstrukce se pevně přichytí do okenního výklenku nebo k fasádě domu.

Zastínění zimních zahrad a pergol

Zimní zahrada představuje oázu klidu vhodnou pro relaxaci, chvíle oddechu a odpočinku. Vhodné zastínění vytvoří v zimních zahradách ideální prostředí za jakéhokoliv počasí a uchrání vás před palčivým sluncem. Propojuje jednoduchý a moderní design s vysokou funkčností. Možné je zastínění celé zimní zahrady nebo její části. Získáte tak potřebné soukromí a příznivé klima.

Nevíte, která markýza je pro vás vhodná? Kontaktujte nás a my vám s výběrem pomůžeme.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt