Menu

Jak ochránit markýzu před silným podzimním větremPokud velmi rádi sedíte na vaší terase v létě a užíváte si chránění markýzou před sluncem, můžete si prodloužit tyto chvíle až do pozdního podzimu, anebo naopak od brzkého jara, a nechat se ochránit i před větrem a deštěm. Pokud máte ale o svou markýzu právě ve velkém větru strach, existují spolehlivé metody, jak ji právě před větrem ochránit. Jednou z nich je větrné čidlo. Pokud tedy stále ještě sedíte i během chladnějších dnů na terase, ale už se vážně bojíte, aby vám sílící vítr neponičil markýzu, vybavte ji motorem od Somfy. Možná vám to zní moc podezřele jednoduše, ale spolu se zvýšeným pohodlím a komfortem tak získáte díky umístěnému větrnému čidlu současně i mnohem větší pocit klidu a pohody.

Komfort a pohodlí

Až si totiž v nevlídném počasí opět vychutnáte svou oblíbenou knihu a k tomu šálek kávy, můžete poslouchat kapky deště, které vám bubnují nad hlavou. Před zachumláním do deky vás ale možná odrazuje ovládání pomocí manipulace s těžkou klikou. Mnohem více pohody vám na terase přinese pohon určený pro venkovní markýzy od Somfy. Elektrické markýzy lze snadno stahovat a vytahovat pomocí dálkového ovládání. Pak už se může i z markýzy stát součást vaší inteligentní domácnosti. Automatizace domácnosti a pojem chytrá domácnost je stále častěji vyslovovaným pojmem. Motorizované pohony Somfy zajistí pomocí šetrného přístupu při vysouvání a zase svinutí markýzy její mnohem delší životnost a plátno bude dokonale napnuté bez efektu vlnění. Celý tento systém lze připojit do chytré domácnosti. Pak můžete velmi pohodlně ovládat své markýzy, žaluzie, garážová vrata a další zařízení vybavené pohonem. Inteligentní domácnost je perfektním pomocníkem.

Větrné čidlo pracuje za vás

Právě na podzim začínají plískanice, deště a zvedá se vítr. V tomto období určitě oceníte větrné čidlo asi nejvíce.  Spolehlivě totiž vaši markýzu a celý systém ochrání. Když se tedy zvedne velký vítr, kazetová markýza nebo třeba markýza s nosným profilem se zcela automaticky zasune. Pomoci vám může stejně jako v létě sluneční čidlo, které pak zase při pěkném počasí vaši markýzu samo automaticky spustí dolů. Vás pak doma bude vždy čekat svěží vzduch a vaše markýza zůstane zcela neporušena. Určitě je dobré si pozvat odborníka ze Somfy přímo k sobě domů a nechat si poradit. Markýzy na míru jsou fajn. Po volbě nejvhodnějšího produktu určeného právě pro vás se vám zcela zaručeně zvedne nálada. Elektrické terasové markýzy vyrobené na míru s větrným čidlem jsou dalším zvýšením vašeho komfortu a pohodlí.

Máte otázky ohledně automatizace domácnosti? Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt