Menu

Sítě do oken


Sítě proti hmyzu na míru

Nedílnou součástí pro klidné a příjemné bydlení nejsou jen žaluzie či rolety ale také sítě proti hmyzu, které Vás chrání před nepříjemnými vetřelci..

Ať už se jedná o sítě pevné, dveřní, plisované či rolovací, vždy budete mít zaručeny klidné a příjemné letní večery, při kterých Vás už žádný hmyz nebude obtěžovat.

Sítě je dobré vybírat tak, aby splnily svůj účel a tedy nepustily do interiéru nepříjemný hmyz ale také tak, aby nás neobtěžovaly při každodenních činnostech. Například tedy do dveří na terasu volím síť pantovou nebo shrnovací nikoli síť pevnou. Na druhou stranu do oken, která používám výhradně k větrání postačí síť pevná. V případě, že chci oknem zalévat kytičky či skrze okno dávat věci dovnitř a ven, již pevná síť vhodná není a je lepší použít síť rolovací.

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám bezplatně poradíme, navrhneme a zaměříme nejideálnější řešení na míru přímo pro Vás. Naše společnost působí především na území Prahy a Středočeského kraje. Po předchozí domluvě však není problém zajet i do vzdálenějších regionů.

Plisovaná síť proti hmyzu

Sítě proti hmyzu, které vám rádi vyrobíme přímo na míru, jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Zejména v letním období mají velmi praktickou funkci, kterou jistě oceníte. Svým moderním designem se zároveň stávají elegantním doplňkem vašich oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou z hlediska jejich zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Sítě jsou potaženy plastem a nepodléhají korozi. Velmi dobře také snáší teplotní rozdíly. Pokud zvolíte síť v šedé nebo černé barvě, na okenním profilu bude téměř neviditelná. Je možné si zvolit mezi pevnou nebo rolovací sítí upevněnou v decentním rámu a v barvě podle vašeho přání. Naše sítě nenarušují celkový vzhled okna.

Výběr sítí do oken

Pro vaši spokojenost nabízíme prověřené a vysoce kvalitní pevné i rolovací sítě, které jsou vyráběny výhradně z vysoce jakostních surovin. Naším cílem je stále se zdokonalovat a poskytovat vám širokou nabídku kvalitních sítí proti hmyzu odpovídající aktuálnímu vývoji na trhu. Do dveří na terasu je dobré zvolit síť pantovou nebo shrnovací. Do oken, která používáte výhradně k větrání, vám pak postačí síť pevná. V případě, kdy budete za oknem třeba zalévat kytky, použijte raději rolovací. Pro alergiky využijte speciální protipylovou síťovinu zabraňující vniknutí alergenů do místnosti. Máte-li doma domácí mazlíčky a malé děti, zvolte zesílenou síťovinu se zvýšenou pevností. Naše sítě vám zaručí příjemné letní večery a klidný, ničím nerušený spánek, při kterém vás už žádný hmyz nebude nepříjemně obtěžovat.


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt