Menu

Sítě do oken aneb jak vyzrát nad hmyzemJak vyzrát nad nepříjemným hmyzem?

Klidné a příjemné bydlení vám přinesou jak žaluzie, tak i rolety. Pokud však toužíte po stoprocentní pohodě, pořiďte si i sítě do oken. Otravné bzučící mouchy, dotěrný komáří pískot nebo nebezpečné vosy, každý to jistě zná a ví, jak moc nepříjemný hmyz dokáže být. Jestliže vás to už nebaví, pořiďte si proti hmyzu sítě do oken, bzučení a všelijaký pískot pro vás bude zapomenutá historie. I když jsou sítě do oken nejvíce žádané na jaře, nikdy není na jejich pořízení pozdě.

000081_001193

Sítě proti hmyzu

V dnešní době můžete použít sítě proti hmyzu v podstatě do jakéhokoliv okna, ať už se jedná o běžné okno, balkonové dveře nebo například francouzská okna. V dnešní době jistě najde v sítích do oken řešení i náročnější zákazník, který má například kulatá okna, ve tvaru půlkruhu, nadměrně veliká a jsou i sítě proti hmyzu do střešních oken. Sítě do oken se dají vestavět do oken tak, aby se daly v případě nepoužívání odinstalovat. Sítě proti hmyzu do dveří a oken vám nenabídnou pouze praktickou funkčnost, odnímatelnosti, ale i snadnou údržbu. Navíc je jejich design jednoduchý a nijak nenaruší celkový vzhled vašeho domu.

dveřní-síť-6

Jaké sítě a kam

Nejrozšířenějším typem sítí do oken na českém trhu jsou jistě pevné sítě proti hmyzu. Pevná síť je tvořena hliníkovým rámem s límcem, tento rám jde nalakovat do mnoha odstínů barev. Pevné sítě jsou vhodné do většiny oken, další jejich výhodou je snadná montáž, dlouhodobá životnost a jejich cena je poměrně nízká. V dnešní době se mnohem častěji pořizují sítě proti hmyzu do dveří. Tato síť vás ochrání před jakýmkoliv hmyzem v místnosti tam, kde se často vstupuje na balkon nebo zahradu. Je vhodný nejenom do dveří, ale i oken větších rozměrů. Samozřejmostí u těchto sítí je princip samozavírání. Pokud hledáte opravdu něco extra mezi sítěmi do oken, jsou pro Vás plisované sítě proti hmyzu to pravé. Tyto sítě můžete použít pro okenní či dveřní rám a můžete si vybrat buď vertikální, nebo horizontální shrnování.

p198atsih6pk3lh888u1tj388v7

Potřebujete pomoci s výběrem správné sítě do okna nebo dvěří? Kontaktujte nás a my vám s výběrem pomůžeme.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt