Menu

Sítě do oken


Sítě proti hmyzu na míru

Nedílnou součástí pro klidné a příjemné bydlení nejsou jen žaluzie či rolety ale také sítě proti hmyzu, které Vás chrání před nepříjemnými vetřelci..

Ať už se jedná o sítě pevné, dveřní, plisované či rolovací, vždy budete mít zaručeny klidné a příjemné letní večery, při kterých Vás už žádný hmyz nebude obtěžovat.

Sítě je dobré vybírat tak, aby splnily svůj účel a tedy nepustily do interiéru nepříjemný hmyz ale také tak, aby nás neobtěžovaly při každodenních činnostech. Například tedy do dveří na terasu volím síť pantovou nebo shrnovací nikoli síť pevnou. Na druhou stranu do oken, která používám výhradně k větrání postačí síť pevná. V případě, že chci oknem zalévat kytičky či skrze okno dávat věci dovnitř a ven, již pevná síť vhodná není a je lepší použít síť rolovací.

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám bezplatně poradíme, navrhneme a zaměříme nejideálnější řešení na míru přímo pro Vás. Naše společnost působí především na území Prahy a Středočeského kraje. Po předchozí domluvě však není problém zajet i do vzdálenějších regionů.

Plisovaná síť proti hmyzu


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt