Menu

Rolovací sítě proti hmyzuRolovací sítě proti hmyzuRolovací sítě proti hmyzu je možno využít v kombinaci s venkovními roletami, kdy je síť přímo integrována do rolovacího roletového boxu. Samozřejmostí je však také využití samostatné, kdy síť tvoří vlastní prvek na okně, bez nutnosti kombinace s roletou.

Rolovací sítě proti hmyzu nabízí opravdu jeden z vrcholů luxusu ovládání a komfortního vzhledu, ať už pro použití s okenním či dveřním rámem.

Rolovací sítě se pohybují ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Systém tohoto provedení umožňuje vertikální i horizontální rolování sítě a je vhodný jak pro okna, tak i dveře jakéhokoli typu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.

Pokud hledáte další možnosti zasíťování oken nebo dveří proti hmyzu, podívejte se na naši nabídku sítí. V případě, že si nejste s výběrem jisti, neváhejte nás kontaktovat a my Vám s výběrem rádi poradíme.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt