Menu

Pergoly


Jednotlivé druhy pergol

Venkovní zastínění exteriérů v podobě pergol je díky své funkčnosti jedno z nejúčinnějších typů zastínění. Oceníte i moderní vzhled pergol. Lze je instalovat na rodinné domy, byty, restaurace, kavárny, hotely a jiné komerční využití. Zajistí vám soukromí a značnou měrou se podílí i na odstranění prostupu tepla či zimy do interiéru.

Hliníková pergola

Střecha hliníkové pergoly může být vyrobena z komůrkového čirého či mléčného polykarbonátu o síle 16 mm nebo z bezpečnostního lepeného skla. Polykarbonát je cenově dostupnější, přesto je bezpečnostní sklo stále populárnější. Hliníková pergola vybavená bezpečnostním sklem se doplňuje stíněním pomocí markýz, baldachýnů nebo plisé žaluzií.

Lamelová pergola

Lamelová pergola nebo také bioklimatická pergola má vysoce funkční a zároveň luxusní design. Liší se materiálem, konstrukcí i systémem zastřešení stropu a svislých stěn. Jde o samostatně stojící nebo přisazenou zahradní pergolu k fasádě domu. Moduly jsou vyráběné na míru a dají se různě spojovat i kombinovat s možností vytvořit neomezený vnitřní prostor.

Pohyblivá pergola

Pohyblivé pergoly jsou ideálním řešením pro docílení příjemného zastínění teras, balkónů i zahrádek před restauracemi. Pohyblivé pergoly vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky a díky speciální povrchové úpravě i před deštěm. Pergolu lze opatřit různými variantami bočního zastínění, prosklenými stěnami či posuvnými panely včetně screenových rolet.

Nevíte, která pergola je pro vás vhodná? Kontaktujte nás a my vám s výběrem pomůžeme.Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt