Navigace
Pomoci s výběrem

Venkovní a vnitřní žaluzie


Exteriéry

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie do oken jsou stále nejpoužívanější formou venkovního stínění. Díky umístnění před okny jsou zároveň vysoce účinnou tepelnou ochranouPředokenní žaluzie při staženém stavu efektivně odráží sluneční paprsky a nedovolují jim proniknout do interiéru. Příznivě ovlivňují tepelné podmínky a příjemné klima uvnitř budovy.


Interiéry

Vnitřní žaluzie

Interiérové zastínění již není jen funkční prvek. Interiérové zastínění oken vám interiér zútulní a celkově zpříjemní. Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací, stylů a dekorů.

Horizontální žaluzie

Velkou výhodou klasické horizontální žaluzie je její praktičnost, dlouhá životnost a její snadné ovládání. Díky možnosti naklápění lamel je možno plynule regulovat propustnost světla, které proniká do interiéru.

Pro komfortnější ovládání můžete žaluzie doplnit elektromotorem Somfy a své žaluzie ovládat pouze pomocí tlačítka. Standardní iso-žaluzie od tuzemských výrobců, nebo také designové žaluzie od výrobců z celé Evropy, uspokojí každého náročného klienta. Velmi zajímavým řešením jsou žaluzie Megaview. Ty stáhnou při kolmém naklonění dvě lamely k sobě a umožní vám tak úžasný a netradiční výhled i průnik světla. Žaluzie Varioline se zase díky své patentované technologii mohou posouvat oběma směry. Lze vytáhnout celou žaluzii směrem nahoru, nebo ji naopak stáhnout zase dolů, a ještě se navíc dá nastavit pouze na část okna.

Vertikální žaluzie

Vnitřní vertikální žaluzie mají jednotlivé lamely vertikálně umístěné vůči zemi. Dříve se více používaly do kanceláří, díky novým technologiím výroby a novým dekorům vyrobeným přímo na míru se hodí především do interiéru domácností. Velice specifické provedení vám nabízí jednotlivé lamely tvořeny provázky.

Plisé žaluzie

Plisé žaluzie jsou vyrobeny ze speciálního druhu textilie, na kterém jsou uměle vytvořeny záhyby do tvaru harmoniky. Speciální plisovaná látka se dokáže přizpůsobit jakémukoliv tvaru vašich oken. Lze je ovládat nezávisle z obou stran, ze shora i zdola, a tím zastínit pouze tu část okna, která je zrovna třeba. Je zde také možnost kombinace dvou látek a zvolit typ zastínění zvaný Den&Noc. Zkombinovat látku transparentní na den imitující záclonu a látku zatemňující na večer a noc.

Bambusové a dřevěné žaluzie

Díky vlastnostem přírodních materiálů disponují velice pevnými a přitom pružnými lamelami. UV povrchová ochrana vám zaručí dlouhodobou stálobarevnost i životnost. Žaluzie s bambusovou lamelou můžete dokonce použít i ve vlhkých prostorech a v  prostorech s nestabilní teplotou, jako jsou koupelny nebo zimní zahrady. Montáž dřevěných žaluzií je možná prakticky kdekoli, tedy přímo na okno, do jeho výklenku nebo čelně na zeď.

Záclonové žaluzie

Záclonové žaluzie vznikly propojením dvou prvků, ze záclony a stínícího prvku. Harmonicky fungující celek je vysoce funkční a vzhledově velmi estetický i dekorativní. Kolem jednotlivých lamel je připevněna záclona tvořící z celého systému jednotnou záclonovou žaluzii.

Nevíte, které žaluzie jsou pro vás vhodné? Kontaktujte nás a my vám s výběrem správných žaluzií pomůžeme.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.