Menu

Hliníkové pergolyHliníkové pergolyKvalitní hliníkové pergoly ke každodenní relaxaci

Přicházíme na trh se systémovým řešením moderní hliníkové pergoly dodávané zcela na míru. V dnešní době se pergoly stávají nedílnou součástí moderních bytů a rodinných domů. Svým prostorem poskytují ideální místo ke každodenní relaxaci.

Výhodou hliníkových konstrukcí je, že jsou bezúdržbové a mají velmi dlouhou životnost. Pergoly lze vybavit řadou doplňků na zastínění. Tím že se jedná o hliníkovou konstrukci, lze do nosníků přidělat téměř cokoli a to i žaluzii. Systém vedení ZIP navíc zabraňuje vyfouknutí látky z vodících lišt. Můžete také použít zastínění alu roletami.

Zasklení a zastínění pergoly

Zasklení pergoly lze zastínit například systémem Xline nebo podvěsným systémem Xlight. Jako ochrana proti zapadajícímu nebo nízko položenému slunci je vhodné pergolu doplnit o boční zastínění například screenovou roletou. V případě bočního zastínění docílíme možnosti používat pergolu podstatně delší dobu. Boční roletky zabrání pršení či foukání do pergoly. Pergolu tak budete moci využívat i za nepřízně počasí.

Hliníkové pergoly dodáváme v základních barvách dle RAL 9016 (bílá), RAL 9006 (stříbrná) a RAL 7016 (antracit). Na přání lze dodat i barvu dle Vašeho výběru.

 

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt