Menu

Plisé žaluziePlisé žaluziePlisé je speciální druh textilie, na které jsou uměle vytvořeny záhyby. Látka tedy tvoří tvar “harmoniky.” Díky tomuto tvaru látky jsou plisé žaluzie jedním z nejuniverzálnějších typů zastínění a mají mnoho praktických výhod.

Jejich speciální,  naplisovaná látka, která je ve více jak 400 odstínech, se dokáže přizpůsobit jakémukoliv tvaru okna. Ať už máte okna trojúhelníková, víceúhelníková, kulatá či šikmá, plisé se ničeho nezalekne.

Tento systém zastínění není zajímavý jen tím, že dokáže zastínit atypická okna, ale především jeho způsoben ovládání. Plisé žaluzie lze ovládat nezávisle z obou stran (shora a zdola) a tím si zastínit jen tu část okna, kterou zrovna potřebujete.

Další nespornou výhodou je možnost kombinace dvou látek. Tento typ zastínění zvaný Den&Noc, dokáže kombinovat látku transparentní na den, která imituje záclonu a látku zatemňující na večer.

Není Vám tento typ žaluzií do oken sympatický? Podívejte se na další vnitřní žaluzie, které máme v nabídce. Nebo nás neváhejte kontaktovat a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt