Menu

BaldachýnBaldachýn – elegantní způsob zastínění

Baldachýn představuje luxusní stínění, které jen tak někdo nemá. Baldachýny už dávno nejsou jenom těžké, husté látky. Moderní baldachýny jsou vzdušné a lehké jako peříčko. Svou funkci ale plní dokonale. Díky širokému výběru látek baldachýn skvěle sladíte se zbytkem interiéru.

baldachyn

Nezapomínáme také na komfort a chceme vám dopřát co nejjednodušší ovládání baldachýnu. Proto baldachýny kromě ručního ovládání vybavujeme i elektromotorem. To doporučujeme zejména u větších baldachýnů.

Baldachýny s puncem luxusu

Baldachýn poskytne kýžený stín na terase nebo nad pergolou. Je zároveň zajímavým designovým doplňkem vašeho posezení. Náš baldachýn je shrnovací. Pokud se chcete opálit, stačí ho jednoduše shrnout na stranu.

Látka je velmi odolná proti slunečním paprskům, ochraňuje před UV zářením, drží tvar i barvu. Není však ochranou proti dešti. V zimním období můžete baldachýn ponechat na místě, stačí ho pouze zajistit a zabezpečit ochranným krytem.

Výhody baldachýnu

Univerzální systém v podobě baldachýnu, je maximálně variabilní druh interiérového stínění vhodný především pro velkoplošné zastínění. Díky dokonalému vzhledu, kvalitě a schopnosti přizpůsobit se jakémukoli tvaru prosklené plochy nemá v současné době na trhu srovnatelnou konkurenci. Typické příklady využití jsou zimní zahrady, skleníky, světlíky i šikmé prosklené plochy.

UNIVERSALNI SYSTEM ZASTINENIUniverzální systém zastínění

Jde o velmi univerzální systém zastínění se značnou variabilitou. Ideální pro zimní zahrady, prosklené fasády budov, střešní světlíky v kancelářích, učebnách, restauracích nebo výrobních halách. Využijete ho nejen v interiéru místo klasických žaluzií, ale i v exteriéru. Pergola bude díky němu mnohem útulnější.

stineni pro velke plochyVhodné pro velké plochy

Baldachýnem velmi dobře zastíníte i velké plochy. Lze je dokonce použít i na šikmých prosklených plochách. Jsou nejvhodnějším řešením velkoplošného zastínění nebo zatemnění se značnou variabilitou a moderním designem. Maximální délka systému může být 14 m, šířka až do 7 m, takže celková maximální plocha činí cca 100 m².

moderni vzhledElegantní a luxusní řešení zastínění

Baldachýny dokáží zútulnit i jinak neosobní, chladný prostor. Elegantní baldachýny jsou ideální pro zastínění velkých prosklených ploch, střešních světlíků nebo střešních oken. Dodáte s ním interiéru na vzdušnosti a eleganci. Díky speciální látce Soltis, jsou vhodné i pro venkovní použití. Baldachýn lze použít i pod zastřešenou pergolu.

velky vyber latekVelký výběr látek a barev

Baldachýnové látky nabízíme v několika typových provedeních, se širokou škálou barev a materiálů pro stínící nebo zatemňující baldachýny. Nejvhodnější pro univerzální systém jsou tkaniny Trevíra CS – nehořlavý polyester a SOLTIS – polyester s PVC. Oba materiály se vyznačují přiměřeným prostupem světla a zároveň účinným odrazem slunečního tepla. V zásadě je možné použít libovolnou tkaninu vhodných mechanických vlastností.

ochrana proti slunciVysoce odolné proti slunečním paprskům

Baldachýny jsou vysoce odolné proti slunečním paprskům i vůči UV záření, drží si tvar i barvu. V látce jsou v pravidelných rozestupech ušity tunýlky pro podpůrné tyčky. Stažený baldachýn zabírá minimální prostor velikosti svazku látky včetně teleskopických AL tyčí, které jsou snadno odnímatelné pro případ čištění látky.

snadna udrzbaJednoduchá a snadná údržba

Baldachýny jsou konstruovány pro snadné a rychlé odejmutí látky, především pro odborné vyčištění. AL tyče zajišťují výsuv látky baldachýnu a rovnoměrné rozložení v celé ploše zastínění. Spojovací řetízky AL tyčí se používají u baldachýnu s vlnkami. Čištění je velmi snadné. U některých látek se dokonce provádí praním na 30 °C.

Možnosti ovládání

ruční ovládáníRuční

Baldachýn s ručním ovládáním, s takzvanou převodkou a nekonečným řetízkem, je ideálním řešením pro zimní zahrady umožňující přístup k řetízku. Jedním ovládáním lze obsluhovat až tři vedle sebe propojené baldachýny.

ovládání vypínačemVypínačem

Baldachýn s motorovým pohonem umožňuje velmi snadné ovládání pomoci vypínače. Motor je uložený v hlavním profilu a je zcela krytý látkou z interiérového pohledu.

ovládání ovladačemOvladačem

Baldachýn vybavený motorovým pohonem umožňuje velmi snadné ovládání i pomoci dálkového ovládání. Motor je uložený v hlavním profilu a je zcela krytý látkou z interiérového pohledu.

Orientační cena baldachýnu

Cena zastínění pomocí baldachýnů se odvíjí od několika hlavních parametrů: Velikost, barva a způsob ovládání. Záleží tak, jakou specifikaci preferujete. Níže jsme pro vás připravili orientační ceník, který vám pomůže vytvořit si představu. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci stránky.

Baldachýn o rozměru 200×200 cm Cena (včetně DPH)
S ručním ovládáním 22000 Kč

Jedná se o reprezentativní příklad. Pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Cena je uvedená bez montáže.

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na baldachýn.

Záruka 5 let na elektropohony Somfy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

  1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
  2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
  3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
  4. V případě souhlasu zadáme rolety obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
  5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou baldachýnu.

Fotogalerie baldachýnů

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt