Menu

BaldachýnBaldachýnUniverzální systém (baldachýn) je maximálně variabilní druh interiérového zastínění vhodný především pro velkoplošné zastínění. Díky dokonalému vzhledu, kvalitě a schopnosti přizpůsobit se jakémukoli tvaru prosklené plochy nemá v současné době na trhu srovnatelnou konkurenci. Typické příklady využití jsou zimní zahrady, skleníky, světlíky, šikmé prosklené plochy apod. Maximální délka systému může být 14 m, šířka až do 7 m, takže celková maximální plocha činí cca 100 m².

Nejvhodnější pro univerzální systém jsou tkaniny Trevíra CS (nehořlavý polyester) a SOLTIS (Polyester s PVC). Oba materiály se vyznačují přiměřeným prostupem světla a zároveň účinným odrazem slunečního tepla. V zásadě je ale možné použít libovolnou tkaninu vhodných mechanických vlastností, např. zatemňující. V látce jsou v pravidelných rozestupech ušity tunýlky pro podpůrné tyčky.

Jelikož se jedná o náročnější systém, který je vždy třeba vyrobit pro zákazníka přesně na míru, neváhejte nás kontaktovat a poradit se s námi o možnostech.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt