Menu

Vertikální žaluzieVertikální žaluzie

Tento druh vnitřních žaluzií získal své pojmenování kvůli svému vizuálnímu provedení. Jednotlivé lamely jsou vůči zemi vertikálně, narozdíl od horizontálních žaluzií, které jsou se zemí rovnoběžné.

Ještě před nedávnem používané spíše do kanceláří. Nyní, díky novým technologiím výroby je možné vyrobit vzory a dekory, které se hodí především do interiéru domácností.

Katalogy na vertikální žaluzie obsahují stovky barev a dekorů, ze kterých si dokáže vybrat jistě každý.

Vybírat můžete jak z barevné škály, tak i z rozdílných šíří lamel. Standardně používaná lamela šíře 127 mm lze nahradit užší lamelou 89 mm, 63 mm nebo naopak širší designovou lamelou o šíři 250mm. Dále je možné  velice specifické provedení, kdy jsou jednotlivé lamely tvořeny provázky. Pro komplexní nabídku v sortimentu vertikálních žaluzií nabízíme na žaluzie i vlastní potisk.

Vertikální žaluzií lze zastínit jak velké plochy, tak i šikminy, trojúhelníky nebo oblouková okna (horizontální i vertikální oblouk).

Ovládání je standardně pomocí řetízku a provázku. Dále je možné žaluzie ovládat tyčí nebo elektromotorem. Žaluzie se dají jednak různě roztahovat po požadované ploše a jednak se dá nastavovat úhel lamel a tím regulovat množství světla přicházejícího do interiéru.

Jelikož víme, že v dnešní ohromné nabídce stínící techniky může být pro zákazníka těžké vybrat vhodný druh zastínění, nabízíme bezplatné konzultace a zaměření Vašeho interiéru. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Vzorník

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt