Navigace
Pomoci s výběrem

Přehrát video

Záclonové žaluzie

Záclonová žaluzie vznikla spojením dvou prvků, záclony a stínicího prvku. Jedná se o dokonalé spojení látkové horizontální žaluzie a jemné záclony. Toto spojení tak vytváří harmonicky fungující celek, který je nejen funkční, ale vzhledově velmi estetický.

Inspirujte se

Systém Silhouette

Unikátní technologie výroby umožňuje systému Silhouette nabídnout uživateli funkci horizontální žaluzie, kdy je možné látkové lamely s nízkou propustností naklápět a plynule tak regulovat světlo v místnosti.

Tato záclonová žaluzie funguje v poloze otevřených lamel jako elegantní a moderní záclona. Součástí výrobku Silhouette je kompaktní kazeta, do které je možné látku zcela zatáhnout. Když záclonové žaluzie zavřete, snížíte množství tepla proudícího do místnosti až o 25 % díky speciálním ochranným látkám, které odrážejí sluneční paprsky.

Silhouette je tvořena kombinací 3 tkanin. Prostřední neprůhledná látka tvoří funkci horizontální lamely. Ta je umístěna mezi dvěma záclonovými látkami. Luxusní vzhled Silhouette je podtržen horní hliníkovou kazetou.

Výhody záclonových žaluzií

Záclonové žaluzie Silhouette, to je záclona a závěs v jednom. Oceníte plynulé nastavení výhledu a prostupu světla. Závěsové pruhy lamel jsou v šíři 50mm

Dokonalá ochrana před zvědavými pohledy zvenčí, před oslněním, plynulá regulace světla, možnost zatemnění i výhledu v dolní koncové poloze. 

Záclonové žaluzie Silhouette jsou vhodné na pravoúhlá okna, velká okna, velké prosklené plochy i prosklená průčelí. Maximální rozměry žaluzie Silhouette jsou 290 x 295 cm.

Kvalitní textilie lze dodat v mnoha barevných nuancích. Uzavřené lamely látkové žaluzie Silhouette dávají skvělý pocit soukromí a současně propouštějí do pokoje dostatek světla. 

Zeptejte se na cokoliv

Možnosti ovládání

Ruční

Ovládání je možné manuálně, pomocí provázku, řetízku nebo pomocí tyčky.

Vypínačem

Volitelně je možné i ovládání s elektrickým pohonem, pomocí tlačítka neboli vypínače.

Ovladačem

Jako ovládání je i možnost motorového pohonu s dálkovým ovládáním pomocí dálkového ovladače.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.