Menu

Horizontální žaluzieHorizontální žaluzie

Lamely vnitřních žaluzií jsou vůči zemi v horizontální poloze, jsou navzájem propojeny řetízky, lanky nebo provázky. K dispozici je velký výběr odstínů barev i designů. Vyrábí se z mnoha materiálů a jsou nabízeny různé typy a varianty, ze kterých si určitě vyberete. Snadno je přizpůsobíte každému interiéru i svým potřebám. Budou současně praktickým i designovým doplňkem každého interiéru.

vnitrni horizontalni zaluzie

Dají se instalovat i na velké plochy, pravoúhlá či šikmá okna. Horizontální žaluzie jsou praktické, mají dlouhou životnost a snadné ovládání pomocí postranního provázku, tyčky, řetízku či lanka. Jednotlivé lamely lze naklápět a celou žaluzii vytahovat či stahovat. Naklápěním lamel lze plynule regulovat propustnost světla pronikajícího do interiéru. Pro komfortnější ovládání lze přidat elektromotor Somfy a ovládat je pomocí ovladače.

Výhody horizontálních žaluzií

regulace svetlaJednoduchá regulace světla

Jednotlivé lamely horizontálních žaluzií lze naklápět podle potřeby. Lze tak regulovat množství světla pronikajícího do interiéru. Celou žaluzii můžete také vytáhnout či zatáhnout.

velky vyber latekVelký výběr barev

K dispozici je velký výběr odstínů barev i designů. Vnitřní žaluzie budete také moci začlenit barvou i designem do každého interiéru. Tento elegantní doplněk je plně funkční a zcela spolehlivý.

prijatelna cenaPřijatelná cena

Základní typy horizontálních žaluzií jsou vysoce kvalitní a navíc cenově velmi přijatelné. Navíc díky nim dosáhnete velkého zastiňovacího efektu. Investice do této formy stínění se jistě vyplatí.

snadna udrzbaJednoduchá údržba

Sklopené žaluzie do svislé polohy stačí vyluxovat nebo otřít houbou nebo měkkým hadříkem s mýdlovou nebo jarovou vodou. Na žaluzie lze použít i parní čistič.

uplne zatemneni a ochrana proti slunciOchrana před sluncem

Horizontální žaluzie vám zajistí dokonalou ochranu před sluncem. Nepustí dovnitř kromě slunečních paprsků ani do jisté míry teplo. Pomocí naklánění lamel si sami jednoduše regulujete množství světla v interiéru.

Ochrana soukromí a majetkuOchrana soukromí

Vnitřní žaluzie vám dokáží zajistit také dostatek soukromí. Ochrání vás před nechtěnými zraky vašich sousedů i kolemjdoucích. Ochráníte své domovy a budete mít dostatečný komfort.

Ovládání

ruční ovládáníRuční ovládání

Snadné ruční ovládání horizontálních žaluzií probíhá pomocí postranního provázku, tyčky, řetízku či lanka. Jednotlivé lamely lze také i ručně naklápět a tím plynule regulovat propustnost světla pronikajícího do interiéru. Celou žaluzii lze také zcela vytahovat nebo stahovat.

ovládání ovladačemOvládání pomocí elektromotoru

Pro mnohem komfortnější ovládání lze k žaluziím přidat i elektromotor Somfy a ovládat je pouze pomocí ovladače. Jednotlivé lamely lze automaticky naklápět, plynule regulovat propustnost světla pronikajícího do interiéru a celou žaluzii vytahovat či stahovat.

Druhy horizontálních žaluzií

V naší nabídce naleznete 3 druhy horizontálních žaluzií. Horizontální žaluzie ISO jsou nejpoužívanější a cenově dostupné. Žaluzie MegaView vám zaručí jedinečný výhled z interiéru a žaluzie Varioline lze navíc vytáhnout nahoru i dolů, nebo nastavit jen na určitou část okna.

ISO žaluzie

Horizontální žaluzie ISO jsou hojně rozšířenou formou stínění. Montují se na okenní rám všech typů oken, ať už jsou plastová, dřevěná či hliníková. Horní profil i lamely jsou v různých odstínech včetně imitace dřeva. Jsou stále velmi oblíbené zejména pro svou nízkou pořizovací cenu, možnost plynulé regulace prostupu světla, slunečních paprsků i horka pomocí naklápění lamel.

MegaView žaluzie

Jediný druh horizontálních žaluzií zaručující jedinečný výhled z interiéru. Jejich funkce bude stejná do chvíle, kdy lamely naklopíte kolmo vůči oknu. Pak se vždy dvě lamely spojí k sobě a oproti klasickým žaluziím vznikne dvojnásobný průhled ven. Lze také zvýšit množství světla dopadajícího do interiéru. Jde o designové provedení se zajímavými dekory lamel, které stojí opravdu za to.

Varioline žaluzie

Horizontální žaluzie Varioline jsou variabilní díky patentované technologii a lze je ovládat pomocí madel dvěma směry, shora i ze spodní strany. Žaluzii lze vytáhnout zcela nahoru, ale i úplně dolů a navíc natáhnout jen na část okna. Díky zachování naklápění lamel lze v interiéru docílit přesně požadovaných světelných podmínek. Když zatemníte jen spodní polovinu okna, nebude dovnitř vidět.

Využití horizontálních žaluzií

Využití horizontálních žaluzií je opravdu mnohostranné. Jejich barevná škála nám dovoluje harmonicky sladit žaluzie s barvami v místnosti i s barevnými doplňky, tím vytvořit příjemnou atmosféru přesně podle vašeho vkusu. Ochraňují nás proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti a chrání soukromí v bytě i v kanceláři. Svým designem umí zlepšit vzhled vašeho interiéru.

Plastová okna

Horizontální žaluzie je možné využít na plastová okna, balkonové i vchodové dveře, které se nejčastěji používají v bytech a domech. Můžete použít standardní ISO žaluzie, či žaluzie Megaview, kde lze stáhnout při kolmém naklonění dvě lamely k sobě s jedinečným výhledem i průnikem světla. Žaluzie Varioline se dají díky patentované technologii posouvat oběma směry nebo nastavit jen na část okna.

Dřevěná okna

Horizontální žaluzie je možné využít i na dřevěná okna, která nejčastěji najdeme ve starších bytech, rodinných domech či rekreačních objektech. Všechny typy horizontálních žaluzií se na ně skvěle hodí.

Pravoúhlá okna

Pravoúhlá okna i dveře mohou být z plastu i dřeva. Vyrábí se v různých tvarech a velikostech. Na všechna tato okna, sestavy s balkonovými i vchodovými dveřmi, či na balkonové i schodišťové stěny lze použít horizontální žaluzie v uvedených typech.

Šikmá okna

Pokud jste majiteli podkroví, stavíte dům ve svahu, nebo vám prostě architekt kvůli atraktivnímu vzhledu vašeho objektu nadělil šikmá okna, nebo třeba okna oblouková či atypická, i ta se dají vybavit vhodným stíněním a typem žaluzií. Šikmá okna nejroztodivnějších tvarů lze zastínit buďto klasickým typem žaluzie nebo i jiným typem stínění jakým je např. plisé.

Velká okna a prosklená průčelí

Na velké skleněné plochy oken nebo prosklená průčelí se skvěle hodí klasické horizontální žaluzie ve všech uvedených typech. Možné je použít také panelové stěny a plisé žaluzie. Látky či jednotlivé panely, jsou často snadno snímatelné a pratelné.

Cena horizontálních žaluzií ?

Cena horizontálních žaluzií se odvíjí od několika hlavních parametrů: Velikost, typ, druhy lamel, barva a způsob ovládání. Záleží tak, jakou specifikaci žaluzií preferujete. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci stránky.

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na horizontální žaluzie.

Záruka 5 let na elektropohony Somfy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

 1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
 2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
 3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
 4. V případě souhlasu zadáme žaluzie obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
 5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou žaluzií.

Fotogalerie horizontálních žaluzií

  Zaujal vás tento produkt?

  Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


  Hledání na webu

  Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
  naše vyhledávání.

  Kontakt