Menu

Horizontální žaluziehž-14Tento druh žaluzií do oken je tvořen jednotlivými lamelami, které jsou vůči zemi v horizontální poloze (odtud název horizontální žaluzie) a které jsou navzájem propojeny řetízky, lanky nebo provázky. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších systému zastínění u nás. Velkou výhodou klasické horizontální žaluzie je její praktičnost, dlouhá životnost a její snadné ovládání, které se zpravidla provádí postranním provázkem, tyčkou, řetízkem nebo lankem, pomocí nichž je možno jednotlivé lamely naklápět a celou roletu vytahovat a stahovat. Díky možnosti naklápění lamel je možno plynule regulovat propustnost světla, které proniká do interiéru. Velký výběr odstínů barev a designů zaručuje, že se okenní žaluzie bude hodit do jakéhokoli interiéru a bude působit jako elegantní doplněk, který ovšem plně zastává svou funkční stránku.

Pro ještě komfortnější ovládání lze všechny typy žaluzií vybavit elektromotorem Somfy, který jakoukoliv manuální manipulaci se žaluziemi řeší za Vás. Své žaluzie již ovládáte pouze pomocí tlačítka.

V naší nabídce naleznete jak standardní iso-žaluzie tuzemských výrobců, tak žaluzie designové od výrobců z celé Evropy. Velice zajímavým řešením jsou žaluzie Megaview, které stáhnou při kolmém naklonění dvě lamely k sobě a tím umožní nebývalý výhled a průnik světla. Nesmíme opomenout ani žaluzie Varioline, které se mohou, díky své patentované technologii posouvat oběma směry (vytáhnout celou žaluzii nahoru, stáhnout dolů nebo nastavit žaluzii pouze na část okna).

Víme, že není jednoduché v se vyznat v dnešní široké nabídce, proto nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi s výběrem pomůžeme.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt