Menu

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzie do oken (zvané též předokenní žaluzie) dnes představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou. Při staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy.

Výhody venkovních žaluzií

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat.

Jednotlivé typy venkovních žaluzií se liší především tvarem a šířkou lamely (C,Z,S), typem ovládání a způsobem bočního vedení lamel. Venkovní žaluzie jsou originálním a funkčním doplňkem moderních fasád. 

Víme, že v dnešní široké nabídce všemožných stínících technik nemusí být pro zákazníka jednoduché se zorientovat. Proto nás kontaktujte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme.

Vzorník

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt