Menu

Bambusové žaluzieElegantní dřevěné žaluzieBambusové žaluzie jsou díky svému vzhledu jedním z oblíbených doplňků interiéru.

Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Sám materiál napovídá, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních ale větraných prostorách (wc, koupelny, zimní zahrady).

 

Tyto žaluzie jsou vhodné nejen na montáž na všechny typy oken ale i pro jakoukoli interiérovou instalaci.

Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než u dřevěných žaluzií), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá a odolná.

Nejde o masiv. Lamela je spojena lepením – ve smyslu spárovky. Tímto lepením je docíleno maximální tvarové stálosti. Lamela se nekroutí, neprohýbá, apod.

Žaluzii si můžete přizpůsobit dle Vašich požadavků. A to jak do barevného provedení, šířky lamel (25 nebo 50mm) tak do způsobu ovládání. Ovládání je možné ve třech variantách. Nejpoužívanější tyčka a šňůrka lze nahradit řetízkem nebo dokonce i elektromotorem.

V případě, že budete chtít poradit nebo zaslat cenový rozpočet, napište nám dotaz níže v dotazníku a my Vám zašleme cenovou nabídku nebo Vás budeme kontaktovat.

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt