Menu

Košové markýzyKorbové markýzy

Košové či korbové markýzy vidíme stále častěji. Jsou ideálním reklamním poutačem a současně krycí clonou proti dešti pro restaurace, hotely, obchody, bary i noční kluby. Košové markýzy mohou mít různý tvar, od klasické stříšky až po mnohem složitější a členitější tunely.

košová markýza s potiskem

Pro korbové markýzy lze zvolit klasické markýzové látky nebo vrstvené PVC, které má delší životnost. Na potah je možné zhotovit vhodnou reklamu, jakýkoliv nápis nebo logo společnosti dle požadavku zákazníka. Rovněž provádíme i výměnu látek na košových markýzách.

Košové korbové markýzy jsou často označovány jako pevné markýzy. Jejich hliníková konstrukce je pevně přichycena do okenního výklenku nebo k fasádě domu. Neocenitelnou výhodou je možnost potisku s firemním logem nebo jiným potiskem. Efektivně vypadá i LED podsvícení na korbové markýze.

Výhody košových markýz

Tento typ markýz zajistí velmi dobrou ochranu vchodu před přímým sluncem i deštěm a současně nahradí i funkci reklamního poutače. Jde o efektivní kombinaci protisluneční clony s účinnou prostorovou reklamou za rozumnou cenu.

Ideální doplněk k obchodu s výlohouIdeální doplněk k obchodu s výlohou

Korbové neboli košové markýzy se používají hlavně pro krytí vchodů do restaurací, hotelů, obchodů, barů, nočních klubů a jiných zařízení jako jsou kadeřnictví, salony, cukrárny či řeznictví. Košové markýzy jsou ideálním doplňkem k obchodů s výlohou.

možnost doplnění volánuMožnost doplnění volánem různého tvaru a provedení

Korbové neboli košové markýzy lze velmi dobře doplnit různými typy volánů v široké škále barev, v různých tvarech a také provedení.

výběr různých tvarůVýběr různých tvarů

Košové markýzy mohou mít různé tvary, od klasické stříšky až po složitější a členitější tunely. Oblíbené je rovněž LED podsvícení na korbové markýze.

moznost vlastniho potiskuMožnost vlastního potisku a potahu

Korbové markýzy lze je opatřit libovolným potiskem, nápisem či firemním logem a doplnit LED osvětlením. Lze zvolit odolný PVC potah nebo klasickou markýzovou látku. V komerčním sektoru se využívají jako skvělý reklamní nosič, který je viditelný z několika desítek metrů z ulice.

stineni pro velke plochyMožnost velkých rozměrů

Košové markýzy mohou být i ve větších rozměrech. Maximální šířka korbové markýzy je 4 500 mm a vyložení 1 500 mm. Košové markýzy jsou dodávána na míru dle přání zákazníka.

Tvary košových markýz

Standardní tvary korbových markýz jsou pravoúhlé se zakulacenými rohy, oválné nebo kulaté tvary a jejich mnoho možných odvozených tvarů. Zhotovit lze i atypické konstrukce. Typickým znakem košových markýz je jejich dokonalé zpracování a dlouhodobá životnost.

Košové markýzy se vyhotovují přímo na míru. Korbové markýzy jsou vyráběny z kvalitní hliníkové slitiny, která je opatřena práškovým lakem. Na přání lze zhotovit sklopnou konstrukci markýzy. Tunely a přístřešky jsou podobné košovým markýzám a hodí se na místa, kde je třeba chránit zákazníky před vlivy počasí. Ideální je například pro hotely, kde vytváří příjemný vstup do recepce.

druhy košových markýz

Potahy a konstrukce košových markýz

Na potah korbové markýzy lze zhotovit celopotisk nebo jakýkoliv nápis či logo dle požadavků zákazníka. Konstrukce korbové markýzy je tvořená hliníkovými profily v bílé barvě, které lze za příplatek lakovat do jakékoliv barvy dle RAL vzorníku. V nabídce je navíc mnoho různých tvarů konstrukcí, materiálů a typů volánů.

Látky na košové markýzy jsou hydrofobní, stálobarevné, odolné proti plísním, povětrnostním vlivům a rozměrově stálé. Nejčastěji se využívá vrstvené PVC, které je lépe omyvatelné a hodí se na více frekventovaná místa se silničním provozem. Lze však použít i klasickou markýzovou látku, kde je větší možnost dosáhnout barevné variability. Látka je v jednotlivých polích hliníkových profilů vypnutá.

Barevné odstíny korbových markýz

Vzorník

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na košové markýzy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

  1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
  2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
  3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
  4. V případě souhlasu zadáme rolety obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
  5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou markýzy.

Fotogalerie košových markýz

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt