Menu

Vjezdové brány a plotyVjezdové brány a ploty

Žádný pozemek se neobejde bez spolehlivého plotu, branky či vrat. 

Na Louver.cz pořídíte ploty, branky i vrata na míru. Vše vyrábíme ve vlastní zámečnické dílně podle vašich představ a finančních možností. Pojďte se podívat, co všechno jsme si pro vás připravili. Pomůžeme s výběrem i montáží.

Ploty

Vyrábíme ploty na míru v různých stylech a provedeních. Naším cílem je funkčnost stejně jako reprezentativní výsledek. Vkusný plot s brankou se stane vaší vizitkou. Ohraničí i zajistí pozemek. A potěší vás pokaždé, když se vrátíte domů. 

Jaké druhy si u nás objednáte?

U nás si vybere každý – příznivci tradičních řešení, opulentních moderních plotů i minimalismu. Vysoký plot zajistí maximální soukromí. Luxusní plot zase dá okolí najevo, že máte vkus a nechali jste si jej udělat na míru Vašim představám.

Jsme experti na zakázkovou výrobu plotových dílců podle individuálních požadavků. Zadejte poptávku a my ji vyrobíme ve vlastní zámečnické dílně. A jelikož je výběr opravdu široký, rádi vám pomůžeme se v nabídce zorientovat.

Proč objednat plot na zakázku?

Všechny plotové dílce lze navíc povrchově upravit pomocí práškové barvy, která se nanáší na kovové díly. Ty se díky ní stanou nejen odolnější vůči korozi, ale i pěknější napohled.

Vjezdové brány

Brány vyrábíme ve 4 provedeních:

Vrata, branky i ploty pro vás připravíme v jednotném designu, který si určíte vy sami. Objednávejte samostatně, nebo společně s brankou a plotovými dílci.

Otevírání bran

Nabízíme dvě varianty otevírání brány a to na dálkové ovládání (pohon posuvné brány je automatický) nebo manuální.

Konstrukce vjezdových bran

Brány vyrábíme na míru. Maximální doporučenou šířku průjezdu jsme pro brány stanovili na 6 m (u jednokřídlé otočné brány pouze do 3,5 m). Maximální doporučená výška je 2 m. Zbytek je na vašem přání. 

Rám kované brány tvoříme z jäklového rámu, do kterého se navaří zvolená výplň brány. Pohyb zajišťují regulovatelné panty, vozíky nebo kladky. Pokud se rozhodnete pro otevírací mechanismus na dálkové ovládání, standardně k branám dodáváme pohony značek Somfy. Design výsledného produktu je na vaší představivosti.

Posuvné vs. otočné vjezdové brány

Kdy zvolit posuvnou a kdy otočnou vjezdovou bránu?

Posuvné brány – nejpopulárnější mezi zákazníky, 8 z 10 objednávek je právě na posuvné brány. Toto řešení doporučujeme, když jste limitovaní prostorem. 

Dají se realizovat i na pozemku se stoupajícím příjezdem, kde terén neumožnuje otáčet křídlem jako u brány otočné. Nezabírají prakticky žádné místo. K montáži je kromě samotného vjezdu potřeba jen o něco širší prostor na boku pro zasunutí brány.

Otočné vjezdové brány se hodí, když nemáte možnost bránu zasunout do boku. Tento typ brány si klade vyšší nároky na prostor za branou. Proto se perfektně hodí pro domy s dlouhými příjezdovými cestami. 

Pro čtyřmetrovou dvoukřídlou bránu potřebujete za branou alespoň 2,5 metru volného prostoru. Rozdíl je také v ukotvení brány – zatímco dvoukřídlá otočná se kotví na dva sloupky, posuvné brány se kotví na samostatný betonový základ.

Typy vjezdových bran

 

Posuvné brány samonosné

Posuvné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení. Samonosná brána je nesená pár centimetrů nad nejvyšším bodem vozovky na speciálním nosném C profilu (tzv. šína), který se ukotvuje mimo průjezdnou část vozovky pomocí dvou vozíčků.

Výhody nesených posuvných bran

Nevýhody nesených posuvných bran

 

Posuvné brány pojezdové

Posuvné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení. Tento typ brány jezdí „po kolejnici“, což je zabetonovaný či přišroubovaný železný profil hranatý nebo tvaru omega.

Výhody kolejnicových (pojezdových) posuvných bran

Nevýhody kolejnicových (pojezdových) posuvných bran

 

Křídlové brány (jedno/dvoukřídlé)

Křídlové brány se otevírají do vjezdu, a tím při svém otevírání značně omezují prostor za bránou. Tento typ brány se skládá z křídel zavěšených pomocí seřizovatelných pantů na nosných sloupech.

Křídlové brány se používají převážně v případech, kde nelze použít samonosné posuvné brány nebo kolejnicové posuvné brány.

Výhody křídlových bran

Nevýhody křídlových bran

Záruka, garance a výhody

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám výrobky na míru.

Způsob a průběh realizace

Jak objednat vrata, brány či plot?

 1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku a přijedeme na místo budoucí instalace.
 2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem přesně podle vašich představ.
 3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
 4. V případě souhlasu spouštíme výrobu a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
 5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou.

Fotogalerie bran, vrat a plotů

  Zaujal vás tento produkt?

  Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867


  Hledání na webu

  Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
  naše vyhledávání.

  Kontakt