Navigace
Pomoci s výběrem

Přehrát video

Výsuvné venkovní markýzy

Venkovní markýzy vhodné na terasu a balkon vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky a díky speciální povrchové úpravě i před mírným deštěm. Jejich jedinou slabinou oproti pergolám je nižší odolnost vůči větru. Se zabudovaným větrným a otřesovým senzorem ale markýze nehrozí poškození a sama se stáhne.

Fotogalerie výsuvných markýz

Výhody výsuvných markýz

Vysoce pevná a stabilní konstrukce, nosný profil vyrobený z oceli s maximální tuhostí a ostatní profily i ramena z extrudovaného hliníku, mají dlouhou životnost. Prvotřídní povrchovou úpravu tvoří vypalovaný lak.

Životnost závisí od intenzity používání a okolních podmínek. 

Velkou výhodou je, že se markýzy snadno čistí a jsou prakticky bezúdržbové. Látku markýzy lze vyčistit pouze vodou bez saponátu, aby nedošlo k poškození impregnace. Tím zachováte ochranu před UV zářením i před deštěm.

Pod výsuvnou markýzou lze relaxovat za každého počasí a ochrání vás před sluncem i deštěm. Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna disponující dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, opatřené UV stabilizátorem, impregnované proti vodě, plísním a s antistatickou úpravu.

Venkovní výsuvné markýzy řízené elektromotorem lze kombinovat s instalací automatických čidel na slunce, vítr i otřesy. Pokud jste příznivci chytré domácnosti, tento systém se dá velmi dobře propojit s vaším zařízením.

Zeptejte se na cokoliv

Možnosti ovládání

Ruční

Markýzy lze ovládat manuálně pomocí kliky. Dají se vytahovat a stahovat a regulovat tak požadované množství slunečních paprsků a světla. Komfortnější je ale doplnění jejich ovládání o elektromotorek.

Mobilem

Pomocí technologie SOMFY iO lze ovládat stínící techniku moderně pomocí tabletu nebo chytrého telefonu. Přes technologii SOMFY iO lze ovládat stínící techniku odkudkoliv, kde se právě nacházíte. Díky produktům Tahoma a Connexoon lze plně automatizovat ovládání stínící techniky či světel.

Vypínačem

Motoricky řízené stínění markýzou lze komfortně ovládat i pomocí jednoduchého vypínače. Nemusíte pak manuálně vytahovat a zatahovat pomocí kliky. Stisknutím jediného tlačítka stínění nastavíte do požadované polohy v aktuálním čase.

Ovladačem

Pomocí elektromotoru SOMFY na dálkové ovládání, které lze doplnit o otřesový senzor SOMFY EOLIS 3D Wirefree, budete pohodlně ovládat každou markýzu. Motorické řízení dálkovým ovladačem nabízí instalace elektromotoru. Motorické stínění řízené příslušným dálkovým ovladačem umožní markýzy libovolně nastavovat podle aktuální potřeby.


Potahy a látky

Textilie jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna s dlouhodobou životností, jsou stálobarevné, opatřené UV stabilizátorem, impregnované proti vodě, plísním a s antistatickou úpravou. V teplých, slunečných dnech zajistí příjemné posezení ve stínu a za deštivého počasí i v suchu. Bezúdržbovost markýz jistě oceníte. Látku markýzy lze vyčistit vodou bez saponátu, aby nedošlo k poškození impregnace.

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.