Menu

Realizace exteriérůHliníkové rolety

Hliníková roleta v moderním provedení. Ideální řešení jak zabezpečit přízemní byt nebo byt s zahrádkou. S roletou budete mít jistotu že Vás nikdo nevykrade a ještě ušetříte na energiích.

Výsuvná markýza se stříškou

Markýza je ideální řešení pro docílení příjemného zastínění terasy. V letních parných dnech tak lze terasu využívat v příjemném stínu na posezení s rodinou či příteli nebo jen tak k ničím nerušenému odpočinku.

Venkovní žaluzie pro autosalon AutoOPAT

Venkovní žaluzie byly instalovány kvůli proskleným fasádám přes které v letních měsících do interiéru pronikalo ostré sluneční záření.

Košová markýza pro restauraci Sweet 60s

V tomto případě slouží košová markýza jednak jako prostorová reklama a jednak jako funkční stínící prvek. Na konci markýzy jsou připevněny led pasky pro nasvícení vchodu.

Venkovní žaluzie s přiznanou schránkou

Kazetová markýza s výsuvným volánem

Krásný příklad jak lze kazetovou markýzu sladit s dřevěnými doplňky balkónu.

Venkovní žaluzie s podomítkovou schránkou

U tohoto rodinného domu byly instalovány venkovní žaluzie s lamelou Z90, kdy se vytažený balík žaluzie kompletně schová pod fasádu.

Venkovní žaluzie s podomítkovou schránkou

Další pěkný příklad realizace venkovních žaluzií, kdy je kastlík schován pod omítkou.

Hliníkové bezpečnostní rolety pro Letiště Praha

Na letišti v Praze byly navrženy hliníkové rolety pro možné uzavření přepážky. Roleta slouží jako ochrana před vloupáním a naopak v době provozu nijak nebrání komunikaci se zákazníky.

Kazetová markýza s výsuvným volánem

Otevřená markýza s potiskem pro Panrácký Rynek

Otevřené markýzy slouží v letních horkých měsících pro ochranu zákazníku před sluncem a navíc poslouží i jako prostorová reklama.

Screenové rolety

V tomto případě slouží screenové rolety proti přehřívání místnosti kanceláře. Odstíní kancelář před slunečním zářením a přesto je přes roletu komfortní a nerušený výhled ven.

Košová markýza na baru Fancy v Praze

Realizace reklamní košové markýzy pro bar Fancy.


Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt