Menu

Duo rolety



Duo rolety – DEN a NOC

Duo rolety patří ke speciálním druhům vnitřních rolet. Vynikají svým jedinečným designem a především svou vysokou funkčností. Tento typ okenních rolet můžete najít pod názvem Den&Noc. Duo rolety vhodně kombinují pruhy transparentní a zastiňující látky. I když to tak na první pohled nevypadá, jedná se opravdu o celistvý kus látky, stejně jako je tomu v případě jakýchkoliv jiných druhů rolet.

Interiérové duorulety

Z konzole neboli kazety se v tomto případě nespouští jen jedna vrstva, ale rovnou vrstvy dvě. Ty jsou k sobě velmi těsně přiloženy. Díky tomuto systému lze posunout pruhy v jednotlivých vrstvách a tím regulovat prostupnost světla dopadajícího do interiéru, což je vlastně jejich hlavní funkcí. Odtud také pramení název duo rolety, který vyjadřuje jejich vzhled, provedení i funkci.

Duo roleta je velice snadno ovladatelná pomocí řetízku. Pro ještě mnohem komfortnější ovládání lze duo roletu vybavit elektromotorkem. Samozřejmostí je velký výběr duo rolet složených z mnoha barevných odstínů a druhů látek. V současné době se často používají textilní látky jednobarevné, více barevné, s nápadným designem i strukturou.

Rolety Den a Noc mají mnoho vychytávek navíc. Kombinuje současně přednosti rolety i žaluzie. Střídavě neprůhledně a transparentně tkané látky vám umožní zcela plynulou regulaci světla zpříjemňující osvětlení dané místnosti. Právě v případě duo rolety, někdy nazývané také dvojitá roleta, existuje velké možností úprav.

Duo rolety jsou dodávány s bílou či šedou mechanikou. Samozřejmostí je kovový řetízek dotvářející celkový designový vzhled. Návin látky v horní části lze skrýt do kazety, která může být nalakována do vybraných barevných tónů, které máte použity ve svém interiéru. Lze kombinovat typy a barevné provedení konzol, spodních zátěžových lišt i řetízků. Lze je ukotvit i pomocí designových konzol.

Výhody Duo rolet

uplne zatemneni a ochrana proti slunciEfektivní ochrana před sluncem

Tento typ okenních rolet, nazývaných Duo rolety odpovídá svému názvu. Kombinace pruhů transparentní a zastiňující látky je v jednom kuse, i když to tak na pohled nevypadá. Z kazety se spouští dvě vrstvy látek přiložených k sobě. Díky posouvání pruhů v jednotlivých vrstvách lze regulovat prostupnost světla dopadajícího do interiéru nebo jej úplně zastínit.

regulace svetlaJednoduchá regulace světla

Na jednom kuse látky se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Jejich vzájemným překrýváním můžete velmi efektivně regulovat průnik světla podobně jako je tomu třeba žaluzií. Šířka jednotlivých pruhů se odvíjí od výběru látky. Pokud nainstalujete více zatemňovacích rolet vedle sebe, můžete docílit dokonalého vzhledu celé sestavy pomocí jedinečného sladění pruhů.

zutulni interierZútulní interiér

Díky použitému typu látky se mohou duo rolety velkou měrou podílet na originálním, osobitém a útulném vzhledu každého interiéru. Duo rolety Den a Noc jsou vhodné do bytů, domů i do veřejných prostor. Tyto rolety dokáží splnit představy i těch nejnáročnějších klientů. Jedná se o jeden z posledních žhavých trendů interiérové stínicí techniky.  

kombinace vyhod rolet i zaluzieKombinace výhod rolet i žaluzií

Při vytažení je látka duo rolet navíjena na trubku, což umožňuje zcela skrýt roletu do velmi malého obalu. Můžete posunout pruhy v jednotlivých vrstvách a efektivně regulovat prostupnost světla dopadajícího do interiéru, což je vlastně hlavní funkcí stínění. Kombinuje současně přednosti rolety i žaluzie tím, jak střídavě neprůhledně a transparentně tkané látky posouváme a regulujeme světlo.

vhodne do vlhkych prostorVhodné do vlhkých prostor

V nabídce mnoha druhů látek jsou i takové, které jsou velmi vhodné do vlhkých prostor. Můžete je tak dát třeba do koupelny nebo do starší chalupy na venkově. V současné kolekci jsou zahrnuté i jedinečné látky disponující nehořlavou úpravou. To zase oceníte z hlediska bezpečnosti.

snadna udrzbaJednoduchá údržba

Velkou výhodou, kterou jistě oceníte, je také snadná údržba látky. Drobných nečistot lze duo rolety velmi lehce zbavit navlhčeným hadříkem nebo vysavačem při použití nejnižšího stupně sání. 

Možnosti ovládání

ruční ovládáníRuční

Ruční neboli manuální forma ovládání duo rolet představuje známou formu řetízku. Pohodlné ovládání dvojitých rolet je i v současné době zajištěno klasickým řetízkem, který je umístěný na straně rolety.

jednoduché ovládáníMobilní

Mobilní ovládání dvojitých rolet je velmi vyhledávanou formou. Motorické řízení snadno propojíte s dálkovým ovládáním, zabezpečovacími i regulačními čidly a dokonce i s chytrým mobilním zařízením. Jde o komfortní ovládání duo rolet.

ovládání vypínačemVypínačem

Duo rolety můžete pohodlně i pomocí vypínače. Motoricky řízené rolety Den a Noc řízené pomocí jednoduchého vypínače pak nemusíte ručně vytahovat a stahovat. Pouhým stisknutím jediného tlačítka je nastavíte do vámi požadované polohy v dané době.

ovládání ovladačemOvladačem

Dalším ze způsobů ovládání duo rolet je pomocí ovladače. Při motorickém stínění je roleta řízená dálkovým ovladačem. Můžete tak pohodlně vytahovat a spouštět rolety jednotlivě, nebo je můžete ovládat i všechny najednou.

Barevné odstíny DUO rolet

Vzorník

Orientační cena duo rolet – DEN a NOC

Cena duo rolet se odvíjí od několika hlavních parametrů: Velikost, barva a způsob ovládání. Záleží tak, jakou specifikaci rolet preferujete. Níže jsme pro vás připravili orientační ceník, který vám pomůže vytvořit si představu. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře na konci stránky.

Duo rolety o rozměru 100×150 cm Cena (včetně DPH)
Ruční ovládání 5600 Kč

Jedná se o reprezentativní příklad. Pro konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Cena je uvedená bez montáže.

Záruka a garance

Abychom vám mohli garantovat vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost, nabízíme vám rolety jen od předních renomovaných firem.

Venkovní rolety splňují nároky na bezpečnost dětí dle ČSN EN 13120 svými ochrannými systémy.

Záruka 24 měsíců na DUO rolety.

Záruka 5 let na elektropohony Somfy.

Způsob a průběh realizace

Jednoduché kroky, které vás dovedou ke kvalitnímu stínění:

 1. Vyplňte níže poptávkový formulář, na který se pokusíme ihned reagovat. Sjednáme si s vámi schůzku přímo na místě budoucí instalace stínění.
 2. Následně k vám přijede náš specializovaný technik a poradí vám s výběrem stínění přesně podle vašich představ.
 3. Vybereme pro vás to nejvhodnější řešení zohledňující veškerá kritéria. Vše zaměříme a vytvoříme vám nezávaznou nabídku přímo na míru zcela zdarma.
 4. V případě souhlasu zadáme rolety obratem do výroby a přibližně do měsíce bude vše připraveno k montáži.
 5. Provedeme vám odbornou montáž, zaškolíme vás a poradíme s ovládáním i údržbou rolet.

Fotogalerie DUO rolet

Zaujal vás tento produkt?

Napište nám nebo nám zavolejte na +420 737 113 867






Hledání na webu

Zajímá Vás něco konkrétního? Použijte
naše vyhledávání.

Kontakt

 • Vikova 1
  140 00 Praha 4

  DO 12.1.2020 BUDE PROBÍHAT CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ
 • +420 737 113 867
 • info@louver.cz